De AOW leeftijd wordt steeds een beetje hoger en we moeten steeds meer zelf voor onze ‘oude dag’ zorgen. Maar we willen ook nu lekker leven. Misschien wil je je kinderen nog geld geven. Sta jij weleens stil bij jouw doelen, wensen en dromen?
Hoe ziet het leven dat jij het liefst leeft eruit? Wil jij werken tot je pensioendatum of heb je andere plannen? Inzicht in geldzaken speelt hierbij een belangrijke rol; welk bedrag heb je namelijk nu en straks nodig? Welke mogelijkheden heb je om (zelf) vermogen op te bouwen? En hoe doe je dat dan?
Vanzelfsprekend kun je de vragen stellen die bij jou spelen. En je hoeft geen persoonlijke gegevens te delen.
Je gaat heel praktisch aan de slag met je eigen situatie. Aan het einde van de workshop weet je meer over je doelen, wat jij nodig hebt om je doelen te bereiken en hoe je vermogen opbouwt!
Denise van den IJssel, financieel planner (Certified Financial Planner), helpt mensen met het maken van duidelijke en weloverwogen financiële keuzes. Met deze workshop van Sofie brengt zij alle relevante onderdelen, van pensioen en inkomen tot vermogen en toekomstige wensen, overzichtelijk bij elkaar. Denise vindt het belangrijk dat mensen écht grip krijgen op hun financiële situatie, juist in deze levensfase vol belangrijke beslissingen. Dit is vaak het moment om vermogen op te bouwen en na te denken over jouw leukste leven. Door haar heldere manier van uitleggen worden complexe vraagstukken begrijpelijk en ontstaan er nieuwe inzichten. Zo ondersteunt zij haar klanten stap voor stap bij het kiezen van een financieel pad dat rust en zekerheid.
De workshop past vaak het beste bij mensen in de levensfase tussen de 35 en 57 jaar. Ook als je nog helemaal niet bezig bent met vermogen opbouwen kun je aanhaken.
Ja, de workshop is zowel gemaakt voor alleenstaanden als mensen met een partner. Het financieel plan kun je in allebei de situaties invullen. We behandelen ook de verschillen tussen alleenstaanden en mensen met een partner bij AOW. Het is mogelijk om samen met je partner deel te nemen aan de workshop.
Na de workshop ontvang je de gegeven presentatie. Daarnaast zijn we in de workshop al aan de slag gegaan met het financieel plan. Na de workshop heb je de mogelijkheid om telefonisch contact op te nemen en vragen te stellen over je geldzaken aan een financieel coach.
Ja, je kunt voor de workshop het overzicht downloaden op www.mijnpensioenoverzicht.nl Daarnaast kun je je inkomsten en uitgaven in kaart brengen door middel van de Sofie app of excel van Sofie.
Het is goed om tijdens de workshop een laptop of PC en je DigiD bij de hand te hebben.
Je deelt je naam en e-mailadres om je in te schrijven voor de workshop. Je hoeft vooraf of tijdens de workshop geen persoonlijke gegevens over je financiële situatie te delen. Je kiest zelf wat je wilt delen met de groep.
Ja, het heeft zeker zin. We brengen de momenten waarvan je al weet dat er financieel iets gaat veranderen in kaart. Mocht er onverwacht toch iets anders gebeuren, dan kun je je financieel plan daar zelf eenvoudig op aanpassen.
Sofie gebruikt functionele- en analytische cookies voor website-optimalisatie en statistieken. Meer uitleg.
Sofie plaatst specifieke cookies om het gebruiksgemak voor bezoekers te vergroten. Ze helpen in functionaliteit en zijn bedoeld om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website.